Про компанію

rare gases of high purity

Рідкісні гази високої чистоти

«Кріоін Інжинірінг» виробляє і постачає по всьому світу рідкісні гази високої чистоти: неон (Ne), ізотопи 20Ne, 21Ne і 22Ne, гелій (He), ксенон (Xe), криптон (Kr).

Created by nature. Upgraded by Cryoin

Під час виробництва рідкісних газів ми не використовуємо непоправні природні ресурси. Сировина для виробництва нашої продукції - газові суміші, які одержуються при переробці і розподілі атмосферного повітря, а відходи - компоненти повітря і вода.

Гарантована якість рідкісних газів - чистота до 99,9999%

Ми дотримуємося високих стандартів якості протягом всього процесу виробництва і використовуємо клієнт-орієнтований підхід, щоб відповідати вимогам світового ринку. Чистота газових продуктів - до 6.0.

««КРІОІН ІНЖИНІРІНГ» - провідний виробник рідкісних газів

Компанія має тверду наукову базу, яка дозволяє ефективно впроваджувати передові технології у кріогенній промисловості.

21 науковий патент

Група провідних вчених зареєструвала 21 патент у результаті технічних та інженерних досліджень.

ISO 9001:2015

У 2016 році наше виробництво рідкісних газів пройшло сертифікацію ISO 9001:2015.

Максимальний контроль якості продукції

Ми розробили власні технології розділення газів та обладнання.

Ми використовуємо найкращі бренди аналітичних приладів: Agilent Technologies Inc., GOW-MAC Instrument Co., Tiger Optics LLC, Thermo Fisher Scientific Inc., MOCON Inc.

Власне виробництво в Україні

Ми знаходимося у постійному процесі модернізації виробничих потужностей, щоб відповідати світовим стандартам технологій і безпеки.

Довгострокове партнерство

Споживачі нашої продукції - компанії, що виробляють напівпровідники, представники електронної, освітлювальної галузей промисловості і виробники склопакетів.

Наші клієнти знаходяться в Європі, США, Японії, Кореї, Китаї, Тайвані, Індії і Таїланді. Ми цінуємо і розвиваємо довготривалі довірчі відносини з партнерами.

Постійне вдосконалення наукових технологій

Ми постійно поліпшуємо якість рідкісних газів за рахунок розробки та впровадження нових технічних рішень і обладнання. Ми беремо участь у науково-дослідницькому проекті Інституту Холодильної Промисловості у Дрездені (Німеччина).

Cryoin schema